cerolite دیابت بیماری مبتلا شدن اخبار پزشکی

cerolite: دیابت بیماری مبتلا شدن اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار اجتماعی قیمت بیکاری در زنان تحصیلکرده نسبت به مردها 2 تا 3 برابر است / ابتکار

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: بخش شخصی سازمان‌های مردم‌نهاد و شهرداری‌ها جهت پیگیری به پرسشها زنان سرپرست خانوار باید با هم همکاری و تعامل داشته ب

قیمت بیکاری در زنان تحصیلکرده نسبت به مردها 2 تا 3 برابر است / ابتکار

ابتکار: قیمت بیکاری در زنان تحصیلکرده نسبت به مردها 2 تا 3 برابر است

عبارات مهم : ایران

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: بخش شخصی شرکت های مردم نهاد و شهرداری ها جهت پیگیری به پرسشها زنان سرپرست خانوار باید با هم همکاری و تعامل داشته باشند و امیدواریم با حضور دکتر نجفی شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران بتوانیم تعامل بیشتری را با بخش های دولتی داشته باشیم تا جمعیت بیشتری را تحت پوشش قرار دهیم.

به گزارش ایسنا، معصومه ابتکار عصر امروز در مراسم افتتاحیه یازدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی که با حضور شهردار تهران، معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیر ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شد، گفت: اشتغال و کارآفرینی باید با هماهنگی دستگاه ها و ستاد ملی زن و خانواده که در این زمینه مسوولیت جدی دارند، انجام شود و ما در دولت دوازدهم به طور خاص در این عنوان پیش می رویم.

قیمت بیکاری در زنان تحصیلکرده نسبت به مردها 2 تا 3 برابر است / ابتکار

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با بیان اینکه 40 درصد تولیدات محصولات کشاورزی یا مستقیم به دست زنان و یا با واسطه آنها تولید شده است هست، گفت: بایستی درخصوص اشتغال زنان تحصیلکرده برنامه ریزی صحیحی داشته باشیم لیکن این مساله تبدیل به مطالبات جدی شده است هست. در حقیقت آمار زنان تحصیلکرده در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران و بسیاری از استان ها رو به زیاد کردن است و قیمت بیکاری در زنان تحصیلکرده نسبت به مردها دو تا سه برابر است.

وی افزود: کاری که امروز در این نمایشگاه انجام شده است توجه به یکی از کانون های آسیب اجتماعی است که بحث زنان سرپرست خانوار است و در قانون برنامه ششم توسعه ماده «80» بند «3» به صورت مشخص به ساماندهی پرسشها زنان سرپرست خانوار و توان افزایی آنها اشاره دارد.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: بخش شخصی سازمان‌های مردم‌نهاد و شهرداری‌ها جهت پیگیری به پرسشها زنان سرپرست خانوار باید با هم همکاری و تعامل داشته ب

ابتکار در آخر اضافه کرد: توصیه بسیار مهمی که باید در نظر داشته باشیم آن است که اگر عنوان این اقدام، اقدام ملی است بسیار گزینش درستی است چون جایگاه شهرداری حمایت از اقداماتی است که در حد ملی ثمربخشی دارد.

در ادامه این مراسم فهیمه فیروزفر مدیر ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار نیز گفت: یکی از خروجی های ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار نمایشگاه زنان و تولید ملی است و یکی از خروجی های این نمایشگاه اشتغال و مشاغل خانگی است که شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران آنها را در اختیار زنان سرپرست خانوار قرار می دهد تا این افراد خودشان توانمند شوند.

وی ادامه داد: زنانی را که توانمند شده است اند جهت اخذ مدرک فرستاده ایم ولی نتوانستیم وام خوداشتغالی جهت آنها بگیریم. همچنین شبکه ای به وجود آمده است که زنان توانمند و برند شوند. در حقیقت 3024 زن سرپرست خانوار نمایشگاه را پشتیبانی می کنند و بعضی هم کارگاه دارند.

قیمت بیکاری در زنان تحصیلکرده نسبت به مردها 2 تا 3 برابر است / ابتکار

وی در آخر صحبت هایش اظهار کرد: قرار است از 5 کتاب زنان سرپرست خانوار رونمایی شود.

واژه های کلیدی: ایران | شهرداری | نمایشگاه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs