cerolite دیابت بیماری مبتلا شدن اخبار پزشکی

cerolite: دیابت بیماری مبتلا شدن اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی صندوق بین‌المللی پول هم به نظریه حباب دلار رسید!

صندوق بین‌المللی پول در گزارش تازه خود اعلام کرد علی رغم یوان که ارزش آن مطابق با ارزش بنیادی آن هست، قیمت کنونی دلار بیش از ارزش ذاتی آن است. 

صندوق بین‌المللی پول هم به نظریه حباب دلار رسید!

صندوق بین المللی پول هم به نظریه حباب دلار رسید!

عبارات مهم : صندوق

صندوق بین المللی پول در گزارش تازه خود اعلام کرد علی رغم یوان که ارزش آن مطابق با ارزش بنیادی آن هست، قیمت کنونی دلار بیش از ارزش ذاتی آن هست.

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، صندوق بین المللی پول در گزارش خود در خصوص قیمت ارز، مازاد و کسری حساب جاری اعلام کرد در اقتصادهای پیشرفته، شکاف بین کسری و مازاد حساب جاری رو به کم کردن هست. اطلاعات این گزارش بر حسب داده های حقیقی و تخمین های صورت گرفته به وسیله صندوق تهیه شده است است.

کاهش ارزش یوان در هفته های اخیر محسوس بوده است و به دنبال شدت یافتن جنگ تجاری با واشنگتن، این ارز دیروز به پایین ترین سطح ۱۳ ماه اخیر رسید و هر دلار به ازای ۶.۸۲۹۵ یوان مبادله شد. این در حالی است که مقامات آمریکایی در بالاترین سطوح، چین را به دستکاری در ارز خود متهم کرده اند.

صندوق بین‌المللی پول هم به نظریه حباب دلار رسید!

دونالد ترامپ جمعه هفته گذشته چین و اتحادیه اروپا را به راه انداختن جنگ ارزی ضد واشنگتن از طریق دستکاری در قیمت ارز متهم کرده بود. استیون منوچین- وزیر خزانه داری آمریکا- نیز در همین رابطه گفت: به دقت تحولات یوان را زیر نظر داریم تا مطمئن شویم که این اتفاق عمدی بوده است یا خیر.

صندوق در ادامه گزارش خود از چین، آلمان، کره جنوبی، هلند، سوئد و سنگاپور به عنوان کشورهای دارای بالاترین مازاد حساب جاری نام برده هست. از طرف دیگر آمریکا، انگلیس، ترکیه و آرژانتین جزو کشورهایی معرفی شده است اند که بیشترین کسری تراز حساب جاری را دارند.

صندوق بین‌المللی پول در گزارش تازه خود اعلام کرد علی رغم یوان که ارزش آن مطابق با ارزش بنیادی آن هست، قیمت کنونی دلار بیش از ارزش ذاتی آن است. 

به گفته صندوق بین المللی پول در بررسی میان مدت بنیادین مشخص شده است است ارزش بازار دلار ۸ تا ۱۶ درصد زیاد از ارزش ذاتی آن در سال گذشته بوده است و قیمت ها حباب داشته است.

دونالد ترامپ- مدیر جمهور آمریکا چند روز پیش با انتقاد از بانک مرکزی آمریکا گفته بود سیاست های قیمت بهره این بانک باعث شده است است تا ارزش دلار بیش از حد زیاد کردن یابد و بدهید ترتیب از مسابقه پذیری این کشور کاسته شود.

صندوق بین‌المللی پول هم به نظریه حباب دلار رسید!

واژه های کلیدی: صندوق | آمریکا | دونالد ترامپ | مقامات آمریکا | وزیر خزانه داری آمریکا | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs