cerolite دیابت بیماری مبتلا شدن اخبار پزشکی

cerolite: دیابت بیماری مبتلا شدن اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی کساد شدن بازار سکه با اتمام مناسبت‌های خاص

رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه اتمام مناسبت‌های خاص دلیلی بر کم کردن تقاضا در بازار طلا و سکه بوده، گفت: قیمت انواع قطعات کوچک سکه با توجه به کم کردن تق

کساد شدن بازار سکه با اتمام مناسبت‌های خاص

کساد شدن بازار سکه با اتمام مناسبت های خاص

عبارات مهم : بازار

رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه اتمام مناسبت های خاص دلیلی بر کم کردن تقاضا در بازار طلا و سکه بوده، گفت: قیمت انواع قطعات کوچک سکه با توجه به کم کردن تقاضا در بازار باتوجه به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان روند نزولی به خود گرفته هست.

به گزارش میزان قیمت جهانی طلا در دو هفته اخیر با نوسان کمتری نسبت به هفته های دیگر روبرو بوده و این عامل بر بازار داخلی نیز تاثیرگذار بوده است.

کساد شدن بازار سکه با اتمام مناسبت‌های خاص

در این میان بازار داخلی طلا و سکه تحت تاثیر عرضه و تقاضا قیمت گذاری می شود، باتوجه به اتمام مناسبت های خاص و پیش رو بودن ماه مبارک رمضان با تقاضای کمتری روبرو شده است است.

در همین راستا محمد کشتی آرای مدیر اتحادیه طلا و جواهر در رابطه با اوضاع بازار طلا در سطح جهانی و همچنین بازار داخلی گفت: در هفته جاری قیمت طلا در بازارهای جهانی مانند هفته قبل با نوسان شدیدی روبرو نبوده و تقریبا با ثبات همراه بوده است.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه اتمام مناسبت‌های خاص دلیلی بر کم کردن تقاضا در بازار طلا و سکه بوده، گفت: قیمت انواع قطعات کوچک سکه با توجه به کم کردن تق

وی افزود: قیمت طلای جهانی در دو سه روز اخیر باتوجه به تحولات سیاسی در دنیا با عوض کردن حدود 5 دلاری روبرو بود که این روند بر بازار داخلی طلا و سکه تاثیرگذار بود که باعث زیاد کردن 7 هزار تومانی قیمت سکه شد.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به کم کردن قیمت قطعه های کوچک سکه در بازار خاطرنشان کرد: قطعات کوچک سکه در چند هفته اخیر باتوجه به تقاضای اوج در مناسبت های خاص تا حدی زیاد کردن قیمت داشت و در هفته جاری با اتمام مناست ها و نزدیکی به ماه مبارک رمضان با کم کردن تقاضا تا حد زیادی کم کردن قیمت داشت.

واژه های کلیدی: بازار | قیمت طلا در بازار | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs