cerolite دیابت بیماری مبتلا شدن اخبار پزشکی

cerolite: دیابت بیماری مبتلا شدن اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی مورد نیاز بود که از برجام خارج شویم/ از حق اسرائیل جهت دفاع از خود حمایت می‌کنیم ، پنس

معاون رئیس‌جمهور آمریکا با دفاع از تصمیم دولت این کشور جهت خروج از برجام، مدعی شد که این توافق «عمیقا معیوب» بود و ظرف چند سال این امکان را به کشور عزیزمان ایرا

مورد نیاز بود که از برجام خارج شویم/ از حق اسرائیل جهت دفاع از خود حمایت می‌کنیم ، پنس

پنس: مورد نیاز بود که از برجام خارج شویم/ از حق اسرائیل جهت دفاع از خود حمایت می کنیم

عبارات مهم : ایران

معاون مدیر جمهور آمریکا با دفاع از تصمیم دولت این کشور جهت خروج از برجام، مدعی شد که این توافق «عمیقا معیوب» بود و ظرف چند سال این امکان را به کشور عزیزمان ایران می داد که بدون محدودیت سلاح اتمی بسازد.

به گزارش فارس، «مایک پنس» معاون مدیر جمهور آمریکا روز پنج شنبه از تصمیم این کشور جهت خروج از توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران دفاع کرد و مدعی شد که این توافق این امکان را به کشور عزیزمان ایران می داد که ظرف چند سال به توان ساخت سلاح اتمی دست یابد.

مورد نیاز بود که از برجام خارج شویم/ از حق اسرائیل جهت دفاع از خود حمایت می‌کنیم ، پنس

پنس که در برنامه «در پیشگاه ملت» شبکه «سی. بی. اس» صحبت می کرد، در پاسخ به این پرسش که آیا آمریکا با وجود خروج از برجام، جهت آزادی اتباع آمریکایی بازداشت شده است در کشور عزیزمان ایران تلاش می کند، گفت: «معتقدم که ما هر لحظه علاقمندیم که فرصتی دست دهد که آمریکایی ها را به منزل بازگردانیم… ما با تصمیم این هفته مدیر جمهور جهت خروج از توافق هسته ای با ایران، خبر بسیار قدرتمندی به کشور عزیزمان ایران ارسال کردیم.»

وی در مورد اینکه آیا خروج از برجام احتمال آزادی اتباع آمریکایی را کم کردن نمی دهد، گفت: «ما واقعا معتقدیم که ما با خروج از توافق هسته ای ایران، از نقش رهبری در منطقه عقب نشینی نکرده ایم، بلکه برعکس، مدیر جمهور [دونالد] ترامپ دارد رهبری تازه و احیا شده است ای ایجاد می کند. این یک توافق عمیقا معیوب بود که حمایت کشور عزیزمان ایران از تروریسم و فعالیت های مخرب این کشور را کنترل نمی کرد و هیچ کاری جهت کنترل جاه طلبی های موشکی کشور عزیزمان ایران انجام نمی داد.»

معاون رئیس‌جمهور آمریکا با دفاع از تصمیم دولت این کشور جهت خروج از برجام، مدعی شد که این توافق «عمیقا معیوب» بود و ظرف چند سال این امکان را به کشور عزیزمان ایرا

پنس ادامه داد: «این توافقنامه ظرف هفت سال منقضی می شود و کشور عزیزمان ایران دیگر هیچ محدودیتی جهت توسعه تسلیحات اتمی نخواهد داشت. آنچه مدیر جمهور [دونالد] ترامپ دارد به متحدانمان می گوید و راجع به اش با مدیر جمهور [فرانسه] [امانوئل] ماکرون هم دیدار و با نخست وزیر [انگلیس] [ترزا] می و آنگلا مرکل [صدر اعظم آلمان] هم گفت وگو کرده، این است که ما احساس کردیم که مهم است که از این توافق هسته ای عمیقا معیوب با کشور عزیزمان ایران خارج شویم.»

او افزود: «اما الان در حال تعامل بر سر احتمال یک توافق تازه هستیم که ممکن است وقت هایی ایجاد کند که نه فقط مسئله آمریکایی های بازداشت شده است در کشور عزیزمان ایران را پاسخ دهد، بلکه نفوذ بسیار مخرب کشور عزیزمان ایران و حمایت این کشور از تروریسم را که همچنان در منطقه در حال گسترش هست، کنترل کند.»

در ادامه برنامه مجری از پنس راجع به درگیری بامداد امروز در «جولان» اشغالی و حمله رژیم صهیونیستی به مناطق متفاوت سوریه پرسش کرد.

مورد نیاز بود که از برجام خارج شویم/ از حق اسرائیل جهت دفاع از خود حمایت می‌کنیم ، پنس

معاون مدیر جمهور آمریکا با تایید ادعای مجری مبنی بر اینکه «نیروهای ایرانی به سمت نیروهای اسرائیلی شلیک کردند.»، در پاسخ به سوالی راجع به ارتباط احتمالی این درگیری با خروج آمریکا از برجام، گفت: «خوب، ما انتظار این را داشتیم که ایرانی ها به نحوی به حملات هوایی چند هفته پیش به پایگاه های کشور عزیزمان ایران در سوریه، تصویر العمل نشان دهند. و داریم اوضاع را به دقت رصد می کنیم. ما از حق اسرائیل جهت دفاع از خود و حمایت از ملت، مردم و حاکمیتش دفاع می کنیم.»

وی سپس دوباره به مسئله برجام پرداخت و افزود: «اما اشتباه نکنید، توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران که اجازه داده ۱۵۰ میلیارد دلار، از جمله ۱.۸ میلیارد دلار به صورت نقد، به آن ها بازگردد و این واقعیت که این توافق نفوذ تجاوزگرانه کشور عزیزمان ایران در منطقه را کنترل نکرد، دقیقا علت حضور کشور عزیزمان ایران در سوریه هست. دقیقا به همین علت است که شاهدید نیروهای ایرانی و موشک های کشور عزیزمان ایران همزمان با جنگ داخلی خونین سوریه، در این کشور مستقر شده است اند.»

معاون رئیس‌جمهور آمریکا با دفاع از تصمیم دولت این کشور جهت خروج از برجام، مدعی شد که این توافق «عمیقا معیوب» بود و ظرف چند سال این امکان را به کشور عزیزمان ایرا

پنس ادامه داد: «معتقدیم که رهبری مدیر جمهور در ارتباط با توافق هسته ای با ایران، ملت ما و منطقه ما را در مسیری متفاوت قرار می دهد. این امر این وقت را ایجاد می کند که با متحدانمان، آن هم نه فقط با اسرائیل، بلکه با عربستان سعودی و امارات متحده عربی که همگی از خروج ما از توافق هسته ای حمایت کردند، کار کنیم.»

او در پاسخ به این پرسش که آیا خروج از برجام به دیپلماسی آمریکا در برابر کره شمالی لطمه نمی زند، با بیان اینکه دولت کنونی آمریکا به «صلح از طریق قدرت» اعتقاد هست، گفت واشنگتن به دنبال «کنترل فعالیت های مخرب کشور عزیزمان ایران و ممانعت از مشابه خشونت هایی است که در کمتر از ۲۴ ساعت اخیر شاهد آن بوده ایم.»

مورد نیاز بود که از برجام خارج شویم/ از حق اسرائیل جهت دفاع از خود حمایت می‌کنیم ، پنس

وی باز هم برجام را «توافقی عمیقا معیوب» توصیف کرد و گفت: «واقعیت این است که توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران توانمندی این کشور جهت دستیابی به تسلیحات اتمی را صرفا به تأخیر انداخت. من کاملا انتظار دارم که رهبری کره شمالی با دیدن تصمیم مدیر جمهور، دو نتیجه بگیرند. اولا، آن ها خواهند دید که او مردی است که سر حرفش می ماند. او به مردم آمریکا گفت که اعتقاد است که توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران یک فاجعه است و باید از آن خارج شویم. او به حرفش پایبند ماند، مانند تمام دیگر تعهدات بین المللی که دولت قبلی ایجاد کرده بود.»

پنس افزود: «مورد دیگر این است که فکر می کنم پیامی که آن ها الان دریافت می کنند این است که اگر ما به توافقی جهت هسته ای زدایی از شبه جزیره کره دست یابیم، مدیر جمهور نه تنها به حرفش پایبند می ماند، بلکه به دنبال توافقی خواهد بود که واقعا به اهدافی دست یابد که بیش از نیم قرن است دنیا به دنبال آن بوده هست؛ یعنی صلح در شبه جزیره و نبود تسلیحات اتمی و توقف ترساندن متحدان ما و همسایگان در آسیا-پاسیفیک.»

واژه های کلیدی: ایران | توافق | سوریه | کنترل | آمریکا | ایرانی | آمریکایی | اتباع آمریکا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs